Check het programma tot net voor de KAM…alle tijden zijn onder voorbehoud en er kan altijd nog iets veranderen.
De laatste versie zal ook op onze Facebook komen te staan. VERSIE 03-09-2018 

zaterdag 15 september

Grote zaal (Jupiler zaal)
16.30 – 17.00 Dansstudio Jump
17.10 – 17.40 Djembégroep Djembasa
17.45 – 18.15 Dansschool Fuse
18.20 – 18.50 Tiggelman Dance & Events
19.00 – 19.30 EveryMove Dansstudio
19.40 – 20.25 Popkoor D’ACCORD
20.35 – 20.55 Dansstudio Club Cadans
21.05 – 21.35 Popkoor BSUR Breda

Middenzaal (Koninklijke drukkerij E.M. de Jong zaal)
16.30 – 17.15 Duchess of Swing i.s.m. Swing City Breda
17.25 – 17.55 Zanggroep Stijlloos
18.00 – 18.30 Jongerenzanggroep Pop-up
18.40 – 19.25 Harmonie Concordia Ginneken
19.35 – 20.05 Slagwerkgroep Pakslaag
20.15 – 20.45 Flesjbek
20.55 – 21.25 Badra Falak

Kleine zaal (MK2 zaal)
16.30 – 16.55 Jongerenkoor Princenhage
17.00 – 17.30 Trio A Kholem
17.35 – 18.05 Koor Si On Chantait
18.10 – 18.40 Close Harmony Groep Amazing
18.45 – 19.30 Buikdans Nisa Najila i.s.m. Tawam Rohi
19.35 – 20.05 Duo Fin De Siècle
20.10 – 20.35 Koperkwintet Nietriet

Foyer (in het midden van het theater)
17.05 – 17.35 The Songfactory
17.40 – 18.10 Trio VanKelderen
18.15 – 18.45 Zangkoor(ts)
18.55 – 19.40 The All Time Music Band
19.50 – 20.20 Gitaargroep Jan Naalden
20.30 – 21.00 Muziekvereniging Fidelis
21.10 – 21.40 LaBanda m.m.v. tapdansers Balletschool Nana Vanderpluym
21.50 – Einde The Small Town Big Band

Buitenpodium (voor het Chassé Theater)
Op zaterdag zijn er geen optredens op het buitenpodium.

 

 

 

 

 

 

zondag 16 september

Grote zaal (Jupiler zaal)
11.00 – 11.30 Dansstudio Nicole van Twist
11.40 – 12.10 Stichting Muziektheater Roes
12.15 – 12.45 Balletschool Nana Vanderpluym
12.50 – 13.30 Koninklijke zangvereniging Breda’s Mannenkoor
13.40 – 14.10 Muziekvereniging Vondel
14.15 – 14.45 Ghislaine Dance Company
14.50 – 15.20 Chassé Koor
15.25 – 15.55 The Wall of Dance
16.00 – 16.30 Popkoor Prestige Breda
16.35 – 17.05 The Scene of Dance

Middenzaal (Koninklijke drukkerij E.M. de Jong zaal)
11.00 – 11.30 Flamenco dansschool Ritmo Rosario
11.35 – 12.00 The Monday Crew
12.05 – 12.35 Vocaal ensemble Novafonie
12.45 – 13.10 Majorette & Twirlvereniging Expression Breda
13.15 – 13.45 Brabants Operettekoor
13.50 – 14.20 Popkoor Njoy
14.30 – 15.00 Kinderpopkoor Kikoba
15.10 – 15.40 Zangvereniging Nootwaar
15.50 – 16.20 Groot Evenementenkoor Breda
16.25 – 16.55 Dansschool Lotuz

Kleine zaal (MK2 zaal)
11.00 – 11.25 Jeugdkamerkoor Plurale Tantum
11.30 – 11.55 Koor Si On Chantait
12.00 – 12.30 Kamerkoor Sempre Belle
12.40 – 13.10 Stichting Nononsense
13.20 – 13.50 Vamos Breda
13.55 – 14.25 Gitaarschool Joost van Poppel
14.30 – 15.00 Muziekles Breda
15.10 – 16.00 Voorstelling ‘Klimaat en Milieu’ door koren Tegen de Wind Mee, Vrouwenkoor Breda, Turfschippers en Si on Chantait

Foyer (in het midden van het theater)
11.00 – 11.30 Saxofoonensemble Nieuwe Veste
11.40 – 12.05 Opleidingsorkest harmonie Amor Musae
12.15 – 12.45 Smartlappenorkest De Simmers
12.50 – 13.20 Biloute
13.30 – 13.55 Opleidingsorkest harmonie Constantia
14.45 – 15.15 Surprise Act
14.05 – 14.35 De Mee-Singers met Lief en Leed
15.25 – 15.50 Mencia Soul Factory
16.00 – 16.30 Slide-o-Base
16.40 – einde Harmonieorkest Abdera

Buitenpodium (voor het Chassé Theater)
12.30 – 13.00 Dansstudio Nicole van Twist
13.05 – 13.30 Slagwerkgroep KlaBavel
13.35 – 14.05 Balletschool Nana Vanderpluym
14.10 – 14.40 Breda City Pipes and Drums
14.45 – 15.15 Sambaband Percussão
15.20 – 15.50 Ghislaine Dance Company